Guava Plus Serum Kullanıp Hamile Kalanlar

Guava plus serum hamile kalma konusunda çaresizliğe düşmüş kadınların imdadına yetişen, tamamen bitkisel içeriğiyle yumurtalık kalitesini ve sayısını arttırmaya yardımcı olan bir üründür. Gebelik için bütün yolları denemiş anne adaylarının sonuç alamadıkları halde, guava plus kullanarak hamile kaldığı gözlemlenmiştir.

Günümüzde aile kurmak isteyen bireylerin hacı hoca uygulamalarına kadar düştükleri görülüyor. Tüp bebek tedavisi dahi denendiği halde başarılı olamayan kadınlarımız için üretilen guava plus serum içerisinde barındırdığı guava meyvesi özü, çakşır otu, aslan pençesi ve maça kökü gibi bitkisel maddeler sayesinde hamile kalma oranını %70 – %80 oranında artırıyor.

Guava Plus Serum Kullananlar Hamile Kaldı Mı?

guava plus serum gebelik

Guava plus serum yorumlarına bakıldığında kullanan anne adaylarının %80’i yaptırdıkları testler sonucunda yumurta sayılarında ve kalitesinde artış gördüklerini söylüyorlar. Firmamız üzerinden satın alanların yaptığı kullanıcı yorumları ise genellikle teşekkürle sonuçlanıyor. Neredeyse eşleriyle boşanacak noktaya gelen kadınlar, guava serum kullandıktan sonra hamile kaldıklarını, yıkılmak üzere olan yuvalarını bu sayede kurtardıklarını söylüyorlar.

Tüp bebek tedavisine başvurmuş kadılarımızın da bu ürünü kullanarak gebelik oranlarını arttırabileceği ve gerektiğinde tüp bebek tedavisine bile başlamadan guava serumu kullanarak hamile kalabileceği ürünün üreticileri tarafından ispatlanmış ve belirtilmiş. Ürünün içindekiler doğada bulabileceğiniz ancak hepsi ülkemizde bulunmayan, bitkilerin yaprakları veya meyvelerden oluşturulmuş karışımlardır. İşte bu karışımlar, düzenli kullanım ve daha dikkatli beslenme ile hamilelik oranını arttırıyor ve sonunda umutla beklediğiniz bebeğe kavuşabiliyorsunuz.

Guava Plus Serum Nasıl Kullanılır?

guava plus serum hamilelik

Guava plus bir kutu içerisinde 15 adet serum olarak gönderilmektedir. Düzenlice ambalajlanmış ve şaselere koyulmuş serumu her gün 1 adet olmak koşuluyla tüketebilirsiniz. Serumları tek başına ya da suya karıştırarak tüketmek sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Ancak iki şekilde kullanımında da etkisi değişmeyecektir.

Düzenli guava plus kullanımı için sabahları uyanır uyanmaz belli bir saatte tüketim sağlamak ürünün etkisini arttıracaktır. Eğer düzeni bozarsanız ürün yavaş yavaş etkisini kaybedecek ve yumurta gelişimi konusunda etki göstermeyecektir. Gerekirse alarm kurmanız veya eşinizden yardım alarak o saatte uyanıp serumu tüketmeniz çocuk sahibi olma ihtimaliniz için alınabilecek önlemlerden olabilir.

Yapılan araştırmalara göre guava serumunun 3 ay süreyle düzenli kullanımı sonrasında yumurtalık kalitesindeki artış oranı yaklaşık olarak %300. Hayallerinizdeki aileyi günde 1 adet serum kullanarak kurabilirsiniz. Başka hiçbir şekilde bu artışı sağlayamayacağınız ve çocuk sahibi olma hayallerinizi yitireceğinizi unutmayın ve guava plus serum kullanarak bu şansı iyi değerlendirin.