Guava Plus Sağlığa Zarar Verir mi?

Günümüz de doğurganlık sorunları yaşayan kadınlar için geliştirilmiş olan Guava Plus serum ile ilgili bir çok soru gelmektedir. Özellikle bu serumun sağlığa bir zararı var mı gibi sorular sıkça sorulmaktadır. İçerik bilgisi web sayfamızda detaylı olarak verilmiştir. Ürünün içerisinde ki herhangi bir bitkiye karşı alerjiniz yok ise bu serumun kullanımında bir zarar görmezsiniz. Yoğun bir şekilde talep gören ve bir çok kişi tarafından kullanılan bir ürün olmasına rağmen herhangi bir sağlık şikayeti alınmamıştır.

Kullanıcı memnuniyeti sağlayarak bir çok insanında çocuk sahibi olmasına yardımcı olan bu ürün bir çok kişiye fayda sağlamaktadır. Özellikle yumurtalık kalitesi sorunları yaşan erken menapoz, adet düzensizliği gibi şikayetleri olan kadınlarında kullanabileceği bir üründür. Geçtiğimiz günler de yapılan bazı klinik araştırmalarda da doğal bir ürün olduğu bitkisel olarak geliştirildiği ispatlanmıştır. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmadığı ve sağlık sorunu oluşturmadığı da ispatlanmıştır.

guava-serum

Guava Plus Kimler İçin Faydalıdır?

Guava plus bir çok bireyin hayali olan çocuk sahibi olma isteğini karşılayacak bir üründür. Düzenli kullanım ile yumurtalık kalitesini arttırarak kişinin doğurganlık oranını arttırmaktadır. Bu sayede kullanan kadınların hamile kalması daha kolay bir hal almaktadır. Günümüz de bir çok kadın yetersiz beslenme gibi bir çok nedenden dolayı yumurtalık kalitesi düşer. Bu nedenle bir çok kadında görülen erken menapoz gibi sorunlar nedeniyle hamile kalma olasılığı azalmaktadır.

Bu sorunları yaşayan kadınların toplamda 90 günlük bir kullanım ile yumurtalık kalitesini ortalama %70 oranında artar. Bu da demek oluyor ki %70’lik bir oranda hamile kalma ihtimali artmaktadır. Zamanla yumurtalık kalitesi arttığı için kadınlar da yaşanan bu tip rahatsızlıklar ortandan kalkar. Doğurganlık oranı arttığı gibi aynı zamanda cinsel sağlıkta düzene girer ve hamilelik süreci kolaylaşır.

Özellikle genç kızlarında kullanabileceği bir ürün olması dikkat çekmektedir. Çünkü adet düzeninin bozulması, şiddetli ağrılar gibi şikayetleri olan kadınlar da bu serumu kullanarak fayda görebilir. Adeti düzenleyici bir etkisi olması ve yaşanan ağrıların azalmasına yardımcı olması bir çok genç kadının bu serumu kullanmasını sağlamaktadır.