Guava Plus Nedir Faydaları Nelerdir?

Guava Plus Serum Nedir?

Bir çok kadında genel bir sorun haline gelen gebe kalamamak gerçek bir problemdir. Her aile bir çocukları olsun ister. Bununla ilgili tüp bebek gibi bir çok işlem uygulanmaktadır. Ancak büyük maliyetlerine oranla kesinliği net olmayan bir durumdur. Bu nedenle gebe kalmayan kadınlar çözümü internette araştırmaya başlar. Bir çok bitkisel uzmanı ise bu kadınların daha sağlıklı yumurtalıkları olması için ve gebelik oranını arttırabilmek için çeşitli bitkisel karışımlar önermektedir. Peki bu bitkisel karışımları tek bir ürünün içerisinde toplanır ise daha etkili olmaz mı? İşte tam da burada sizleri Guava Plus ile tanıştırmak istiyoruz. Hamile kalamayan kadınlar için kesin çözüm.

Guava Plus Serum Etkileri

Guava bir bitki çeşiti olarak bilinmektedir. Ancak bizim ürünümüz bundan biraz farklı bir durumda. İçeriği tamamen bitkisel olarak geliştirilmiş bir olmasına rağmen ürün yumurtalık kalitesi %300 oranında arttırarak kadınların gebe kalabilmelerini kolaylaştırır. Bu sayede insan artık çok daha kolay bir şekilde çocuk sahibi olabilecekler. Düzenli bir şekilde kullanıldığında ortalama 3 aylık bir süreçte tüp bebek olasılığını %87 arttırırken normal gebelik oranını ise %75 oranında arttırmaktadır. Bunlara kıyasla hiçbir çaba göstermeyen sadece beslenmesine dikkat eden bir bireyde 3 ayda sadec %16 oranında gebelik oranı oluşmaktadır.

Hamile kalabilmeyi ciddi oranlarda kolaylaştırmak Guava Plus Serum için ve ürünün geliştirmik uzman kadrosu sayesinde oldukça kolaydır.Kadınların yumurtalık bozulmaları çok sık görülen bir problemdir. Regli düzenine de yardımcı olması ile bilinene guava bitkisi reglisi gecikmiş bir kadını vakti gelmiş ise hemen regli olmasına yardımcı olur. Ancak bu etkiyi yumurtalıkları düzene sokarak sağlamaktadır. Bu da insanların ürünü hiç tereddüt etmeden kullanabilmeleri için önemli bir güvencedir.

Guava Plus Serum Faydaları

guavaplus

Dediğimiz gibi çocuk bir aile için gerçekten önemli bir etkendir. Özellikle kadınlardan kaynaklanan yumurtalık sorunları nedeniyle hamile kalınamıyor ise tüp bebek teknolojisi bile etki etmemektedir. Bunun için defalarca kez tüp bebeğe başvurmak yerine Guava plus ürünü alıp kullanarak 3 ay içerisinde hamile kalmayı neredeyse garanti altına alabilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olduğu için insanlara bu tadı almaları konusunda yardımcı olabilecek tamamen bitkisel olarak üretilmiş bir üründür. Tek yapmanız gereken guava plus serum alıp düzenli olarak kullanmanızdır.

Guava Plus Serum Kullananlar ve Yorumları

Guava Plus Serum Kullananlar ve Yorumları

Guava plus serum kullananlar üründen oldukça memnun olduklarını her fırsatta dile getiriyorlar. Yıllarca çocuk sahibi olamamış, annelik duygusunu tadamamış kadınlar Guava plus serum kullanımı sonrasında yumurtalık rezervlerinde artış gördüklerini ve bu sayede hamile kalabildiklerini söylüyorlar. Aynı zamanda yumurtalık sayısında da artış görüldüğünü ve Guava plus içindekiler ile birlikte bu sayının arttığını vurguluyorlar.

Guava plus serum eczanelerde henüz satışına başlanamamış bir ürün. Bunun sebebi ise üretici firmanın gelir kaybı yaşamamak ve internet üzerinden satışını sağlamak istemesinden dolayı eczane gibi yerlerde satışını istememesidir. Biz orijinal guava serumu satışını sağlayan resmi sipariş sitelerinden biriyiz. İnternet sitemiz üzerinden guava plus sipariş formu doldurarak ürünü satın alabilir, dilerseniz whatsapp hattımız üzerinden veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçerekte ürünü tedarik edebilirsiniz.

Guava Plus Serum Kullanımı

Guava Plus Serum Kullanıcı yorumları

Guava plus serum kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Ancak gebelik için yumurta kalitesi ve sayısını arttıran bu ürünü düzenli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Guava serumu kullanırken tıpkı antibiyotik kullanır gibi hareket etmeniz gerekiyor. Örnek verecek olursak; eğer sabah 9’da bir şase(küçük şişe) guava serumu kullanmaya başladıysanız, her sabah aynı saatte ürünü kullanmanız gerekiyor. Bu düzeni bozduğunuz taktirde yeterli verimi alamayacak ve istediğiniz yumurtalık rezerv artışına ulaşamayacaksınız.

Guava plus serum kullanıp hamile kalanlar ürünü hiç aksatmadan 3 ay boyunca kullandıklarını ve bu 3 ayın sonunda gerçekten yumurta sayılarında artış olduğunu, hamilelik oranlarının yükseldiğini ve gebeliğe uygun hale gelebildiklerini söylüyorlar. Satın alınan guava plus serum paketlerinin içerisinde 15 adet şase bulunuyor ve bunu 3 aya vurduğunuzda 4 paket satın almanız sizin için en sağlıklı seçim olacaktır. Guava plus fiyatları satın alacağınız döneme göre değişmekle birlikte şu sıralar indirimli fiyattan satılmakta. Eğer üründen sipariş etmek istiyorsanız mutlaka sipariş formumuzu doldurup bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.